Záhradné tipy

Dizajnové sejačky od Tetra-Paks - inteligentný nápad pre mini bylinkovú záhradu a ďalšie rastliny


Bylinky nesmú chýbať v dobrej kuchyni. Bohužiaľ, pretože nemajú záhradu, terasu alebo balkón, mnohí si myslia, že sa bez nej musia zaobísť. Zle. Aj v malom priestore je možné byliny vysádzať a magicky inscenovať.

TV Deco & Lifestyle spoločnosti BLOOM ukazuje, aké ľahké je vo vyššie uvedenom videu. Tu sa používajú prázdne Tetra Paks, ktoré má každý skutočne doma. Akonáhle sú poháre nájdené, všetko, čo musíte urobiť, je okoreniť ich tkaninou, papierom, umývadlovou páskou alebo inými remeselnými materiálmi. S týmto projektom upcycling môžete nechať svoju kreatívnu žilu voľne fungovať a navrhnúť skutočne krásne individuálne kvetináče.

A najlepšie na tom? Nielen, že máte štýlové kvetináče pre mini bylinkovú záhradu alebo iné rastliny, ale ušetríte aj peniaze. Koniec koncov, pestovatelia nie sú presne lacní v obchode.

Bavte sa šťourat a navrhovanie !!!

Môj tip:

Nie všetky bylinky nájdu najlepšie podmienky pre dobrý rast v byte. Preto sa uchýlte k bylinkám, ktoré sú relatívne nenáročné a ľahko sa o ne stará. Patria sem napríklad petržlenová vňať a pažítka. Obidve koreniny nevyhnutne nevyžadujú veľa svetla a niekedy aj niekoľko dní bez vody. Bazalka, oregáno a rozmarín sa tiež ľahko udržiavajú. Tieto bylinky však potrebujú veľa svetla. Preto je sedadlo okna optimálne.