Nápady a inšpirácia

Video: Ochladiteľné pomôcky na grilovanie a tipy na dekoráciu pre nasledujúcu záhradnú párty


V lete sa sotva môžeme zachrániť pred grilovaním. Aj keď vždy prídete s niečím novým na prílohách, grilovanie sa v určitom okamihu stáva nudným. Najmä muži prichádzajú s najpodivnejšími nápadmi. Minulý rok sme na gril položili surové vajce, aby sme zistili, či bolo varené. V skutočnosti by ste to mohli potom zjesť. Muži potom tiež milujú malé prístroje, tzv. Prístroje, vďaka ktorým je grilovanie trochu viac vzrušujúce.

Aké pomôcky sú na grilovanie? Malý výber bol raz zhrnutý a vyskúšaný v prehliadke Volle Kanne od ZDF. Niekedy sú skutočne zaujímavé veci, ale podľa môjho názoru sú ostatné úplne zbytočné. Osobne mi tu chýbal hamburger pre dokonale tvarované karbanátky. Ak áno, potom už? 😉

Druhá časť prehliadky je o kreatívnych záhradných dekoráciách pre ďalšiu párty. Tu ukazuje Pia Deges originálne nápady, ako je možné jednoduchými prostriedkami vykúzliť skvelú dekoráciu, ktorá stojí predovšetkým málo. Len sa pozri, stojí to za to!

»Miniaplikácie prehliadky:
Zapaľovač grilu s horúcim vzduchom (trochu iný, lacnejší model)
Pizza pizza vyrobená z tepelne odolnej hliny
Inteligentný teplomer na grile s Bluetooth
Popcorn panvica na gril
Čistiaci robot Grillbot

»Doplnkové pomôcky na grilovanie:
hamburger Press
Klobása jeden zub

Máte pripravené niekoľko miniaplikácií, ktoré by na záhradnom večierku nemali chýbať? Potom neváhajte a napíšte ho do komentárov nižšie!