Inštrukcia

Navrhnite svoju záhradu na jeseň - 6 rýchlo implementovateľných nápadov na dekoráciu


Chcete okoreniť svoju záhradu na jeseň, ale nemáte nápady? A čo týchto 6 rýchlo implementovateľných a skutočne sofistikovaných nápadov na dekoráciu?

Na jeseň je možné na dekoráciu použiť mnoho prírodných materiálov: letné kvety vädnú, dni sa skracujú, listy padajú zo stromov a predtým, ako ich poznáte, jeseň je hneď za rohom. Každý, kto stále verí, že chladnejšie obdobie je len únavné a sivé v sivej farbe, sa mýli. Pretože jeseň má tiež svoje zvláštne čaro. Jeseň nestratí nič z hľadiska farby.

Červené a žlté listy, ktoré padajú zo stromov, farebné tekvica, ktoré iskrí na predných dverách, a tiež chryzantémy a astry žiaria v najkrajších farbách - jeseň je skutočne farebná a farebná.

Túto podívanú nemôžete nechať ujsť. Obzvlášť príjemné je, ak vaša záhrada tiež vyzerá jesenne, takže si môžete posedieť v pekných dňoch a vychutnať si výhľad. Dekoratívne nápady na terasu alebo balkón nájdete rýchlo, ale čo môžete robiť na záhrade? Chýbajú vám nápady alebo len niekoľko návrhov, kde sa môžete tvorivo rozvíjať? Zostavili sme pre vás 6 chytrých nápadov na dekoráciu, ktoré je možné skopírovať pomocou niekoľkých jednoduchých krokov a ktoré sú stále rozšíriteľné. Pozrite sa sami.

6 ľahko implementovať dekoratívne nápady

Dekoračná špička 1: prepracovajte lavicu pred domom

Mnoho predných záhrad má stále letnú lavicu. Tu by ste mohli sedieť vonku počas teplých letných večerov, užívať si pokoj a pokoj a ukončiť deň. Prečo ignorovať banku teraz v chladnejších dňoch? Jednoducho ich ozdobte. Týmto spôsobom ste v mihnutí oka vytvorili pútavý oko bez toho, aby ste vynaložili veľké úsilie.

Letné vresy a chryzantémy patria medzi najobľúbenejšie jesenné rastliny. V tomto príklade boli kvetináče jednoducho zabalené trochou juty a potom zakryté na lavici. Svietidlá poskytujú večer atmosféru. Tu a tam je tekvica medzi tým a hotovo.

Dekoračná špička 2: Ozdobte rustikálne koleso vozňa jesennými prírodnými materiálmiStaré predmety, ako sú drevené kolesá, džbány alebo vidličky, sú obzvlášť vhodné na jesenné dekorácie, pretože vyžarujú rustikálnu atmosféru. Je perfektný na jeseň.Do každej záhrady môžete umiestniť malý kútik s rôznymi starými predmetmi. Samozrejme, ak toto miesto postavíte pred starou stodolou alebo dverami stodoly, vyzerá to naozaj originálne. Ale aj pod stromami, kríkmi alebo pred starými oknami alebo dverami vyzerá tento roh úžasne jesenne. Ako dekoračný materiál môžete využiť všetko, čo jeseň ponúka. Tu je niekoľko príkladov:tekvicaslnečnicajarabinycorncobDivoké vínoVetvy stromov a stavridyFarebné lístie Dekoračný tip 3: Zvonkohry - nielen hra pre deti

Ak máte malé deti v domácnosti, často je tu jedna vec, ktorej sa nemôžete vyhnúť na dekorácii záhrady - klasický veterný zvonček. Veľmi populárne sú veterné turbíny, ktoré žiaria v najfarebnejších farbách. Či už deti fúkajú alebo držia palicu vo vetre - je jednoducho fascinujúce, ako sa farby navzájom prelínajú. Najmä na jeseň, keď je často veterno vonku, môžete pozorovať túto podívanú dosť často. Vedeli ste, že tieto veterné turbíny si môžete ľahko postaviť sami? Pozrite sa na kikisweb.de, neexistujú iba pokyny pre klasické modely, ale aj pre kvety, čelné sklá a prúdové veterné turbíny.

Veterné turbíny však nielen deti očarujú. Dokonca aj dospelí sa tomu niekedy nemôžu vyhnúť. Niet divu, pretože taká veterná turbína má nejaký upokojujúci účinok. Aj keď to môže byť pre deti pestré a veselé, dospelých sú skôr fascinovaní jednoduchými modelmi. Veterné turbíny vyrobené z dreva sú veľmi obľúbené, pretože sa na jeseň dokonale hodia. Na lignoma.com som objavil veľmi pekné modely. Aj keď sú o niečo drahšie, sú ručne vyrezávané a majú malé, špeciálne motívy. Takže žiadne zvonenie 08/15, že každý tretí človek musí stáť na záhrade.

Dekoračná špička 4: Vyrezajte zvieratá z dreva a postavte

Osobitosťou jesene je, že príroda má pripravené najrôznejšie remeselnícke materiály. Na remeselnú výrobu sa teda môžu používať nielen gaštany, žalude, bobule a kukurica, ale aj drevo.

Často nájdete drevo pri prechádzke prírodou. Zoberte si to so sebou a buďte trochu kreatívni. Ak dávate prednosť práci podľa pokynov, nájdete dve knihy na Amazon.de s celou radou ilustrovaných pokynov. Musíte len rýchlo zbierať materiály.

Dekoračná špička 5: Vložte staré skrinky do rastlín

Tento starý kufor je tiež príkladom toho, že rustikálne predmety vyžarujú veľmi zvláštne čaro a nejakým spôsobom k nim patria na jeseň. Do tohto starého prípadu bolo jednoducho vložených niekoľko sukulentov. Výhodou týchto rastlín je, že nepotrebujú veľa pôdy a nevyžadujú veľa starostlivosti.

Pridajte niekoľko kameňov, možno jednu alebo dve vetvy s červenými plodmi, a je pripravený nový dekoratívny prvok, ktorý zaručene vykreslí vzhľad alebo dva.

Dekoračná špička 6: Veľká rozmanitosť rastlín

Väčšina črepníkových rastlín už nie je krásna na pohľad na začiatku jesene. Je čas zasadiť nové kvety. Jeseň ponúka širokú škálu možností, ako napríklad:

  • vres
  • cyklámen
  • chryzantémy
  • strieborný drôtik
  • a ešte oveľa viac.

Všetky rastliny sú veľkým lákadlom jednotlivca, ale spolu vytvárajú magický obraz. Vo vyššie uvedenom príklade boli rastliny vysadené jednotlivo do kvetináčov a umiestnené na kamienkové lôžko. Všade okolo troch farebných jesenných listov a ste hotoví. Vyzerá skvele, nie?