Kategórie Ponúk

Ponúk

Hranolky z červenej repy - takto sú pripravené

Z hľuzy červenej repy sa dá naozaj vykúzliť široká škála jedál. Napríklad, cvikla. Sú pripravené v žiadnom momente. Ľahké červené hranolky sú ľahké Ľahké červené repy nie sú obľúbené v ponuke každého. Je to preto, že chuť je dosť zvláštna.
Čítajte Viac
Ponúk

Urobte si kvetináče v zime - tak vaše hrnce zostanú nepoškodené

Nie všetky kvetináče sú odolné voči zimným teplotám. Vedrá z dreva a keramiky môžu byť poškodené mrazom. Preto je dôležité ich čo najlepšie chrániť. Keramické kvetináče sa môžu v zime rýchlo zlomiť, na jar a najmä v lete sú kvitnúce a zelenšie rastliny v kvetináčoch zdrojom radosti a skrášľujú záhrady, terasy a balkóny.
Čítajte Viac
Ponúk

Guacamole recept: Takto sa pripravuje avokádový dip

Každý, kto rád jedí mexický, musí poznať recept, konkrétne ako si pripraviť guacamole sám. Povieme vám, ako na to. Guacamole je avokádový dip Tí, ktorí milujú mexické jedlo, určite guacamole zjedia. Je to aromatický avokádový dip, ktorý sa často podáva s chlebom, tortilla chipsami, tacos alebo mäsovými jedlami.
Čítajte Viac
Ponúk

Iný druh ochrany súkromia a slnka: 3 moderné varianty záhrady

Pred niekoľkými rokmi boli živé ploty, drevené ploty a podobne modernými nápadmi na ochranu súkromia záhrady. Dnes sú úplne odlišné varianty. Sklo, dierovaný plech a gabióny. Gabióny sú trendy Dnes je záhrada oveľa viac ako len miesto, kde sa pestuje ovocie a zelenina. V súčasnosti sa záhrada využíva na oddych a rekreáciu oveľa viac.
Čítajte Viac
Ponúk

Video: Zimujte bazén - na jar budete mať menej práce

Kúpacia sezóna sa skončila. Aspoň môžete predpokladať, že bazén nie je vyhrievaný. Aby ste sa v nadchádzajúcom lete mohli so svojím bazénom znova zabaviť, musí byť vyrobený pomaly, ale iste, aby bol v zime odolný. V tomto videu odborník na bazén presne vysvetľuje, ako to funguje a čo sa musí urobiť.
Čítajte Viac
Ponúk

Cuketa chlieb: Lahodný recept na pečenie

Chlieb sa tu pečie vo veľkom množstve chutných odrôd. Na večierok môže byť cuketa cuketa špeciálnou pochúťkou. Ideálne na každý večerný večierok. Nemecko sa považuje za krajinu s najväčším počtom druhov chleba na svete. Ak by ste chceli vyskúšať celý sortiment chleba samostatne v rôznych bylinách a rôznych koreniach, potrebovali by ste týždne.
Čítajte Viac
Ponúk

Likér Woodruff - 2 chutné recepty

Mnoho ľudí pozná Waldmeister iba ako želé alebo ako limonádu. Z bylinky si môžete pripraviť aj mnoho ďalších pochúťok. A čo lahodný likér z Woodruffu? Existujú dva nápady na recepty. Woodruff sa často používa v miskách alebo ako sirup, aby si v lete vychutnal osviežujúce nápoje na grile alebo útulné večery.
Čítajte Viac
Ponúk

Vynásobte koriander - takto sa to robí

Koriander sa dá na záhrade ľahko pestovať a množiť. Predstavili sme dve možnosti a ich pokyny. Semená koriandra Koriander dáva ázijským jedlám to isté. Fanúšikovia dobrej kuchyne by mali mať v dome vždy koriander, pokiaľ možno čerstvý.
Čítajte Viac
Ponúk

Rezanie cibule - 6 tipov proti roztrhnutiu

Pri pálení cibule popálené a vodnaté oči? Nie s našimi tipmi. S týmito malými trikmi je rezanie cibule konečne zábavné a vaše oči zostanú suché. Funguje to bez sĺz Cibuľa patrí k mnohým jedlám, nielenže im dávajú náznak korenenia, ale tiež zaisťujú veľkú vôňu.
Čítajte Viac
Ponúk

Video: Zostavte si kompost z europaliet - tu je návod

Z euro paliet je možné vykúzliť veľa. Či už sedenie, vyvýšené postele alebo prístrešok na palivové drevo - vaša predstavivosť nie je nijako obmedzená. Keďže diela z europaliet považujem nielen za praktické, ale aj za skutočne krásne, som vždy rád z nových nápadov - napríklad z tých, ktoré majú kompaktor.
Čítajte Viac
Ponúk

Oplodniť kivi - takto sa to robí

Aby mohli kivi prosperovať, potrebujú nielen vhodné miesto, ale aj správnu starostlivosť. Toto samozrejme tiež zahŕňa hnojenie. Kiwis uprednostňuje kompost ako hnojivo Kiwi z vašej vlastnej záhrady sú naozaj niečo v poriadku, pretože to, čo pochádza z vašej vlastnej záhrady, vždy chutí lepšie.
Čítajte Viac
Ponúk

Vytvorte si vlastný kiwi likér - je to také ľahké

Výroba likérov je v súčasnosti absolútnym trendom. Niet divu, pretože je to aj detská hra. Čo tak napr. s lahodným likérom kivi? Základný recept na to je tu. Likér Kiwi sa nepripravuje v žiadnom momente V dnešnej dobe väčšina ľudí likéry kupuje len zriedka. Trend je konečne smerom k vlastným majstrom.
Čítajte Viac
Ponúk

Baklažánové lasagne: potešenie s mäsom aj bez mäsa

Klasická lasagne je hostinou pre podnebie. Vaječný baklažán je však skutočnou pochúťkou. A dobrá vec: môžete si ich pripraviť s mäsom aj bez mäsa. Chlieb z baklažánu chutí s mäsom aj bez mäsa Talianska kuchyňa je jednou z najpopulárnejších na svete a pizza, cestoviny a tiramisu sú v Nemecku tiež skutočným hitom.
Čítajte Viac
Ponúk

Kompostovanie listov - Ako si vyrobiť vlastné hnojivo

Ak sa listy pri hrabaní opäť zhromažďujú, nemusíte ich likvidovať. Môžete ho tiež použiť na výrobu cenných hnojív. Na to ani nepotrebujete veľa. Kompostované lístie funguje dobre ako hnojivo: jeseň je sama o sebe prekrásna sezóna, najmä kvôli pestrofarebnému lístiu, ktoré každý rok visí na stromoch tak malebne.
Čítajte Viac