Kategórie Výzdoba

Výzdoba

Vytiahnite kokosovú dlaň sami - ako to funguje

Kokosové palmy sú viac ako rastliny. S nimi môžete tiež priniesť pocit južného mora do svojho domova. Napríklad ich potiahnutím sami. Kokosovú dlaň si môžete vytiahnuť aj sami. Kokosovú palmu nemusíte kupovať „pripravenú“, pretože je rovnako možné vytiahnuť rastlinu z kokosu sami.
Čítajte Viac
Výzdoba

Grilovanie papriky - takto sa to robí

Grilovanie už dlhšiu dobu neprinieslo iba mäso na stôl. Napríklad veľmi obľúbené sú aj grilované papriky, ktoré nielen ochutnávajú vegetariánov. Papriky sú tiež chutné, keď sú grilované. Papriky sú skutočne všestranné, pretože nielen že sa dajú pripraviť rôznymi spôsobmi, ale aj papriky sú veľmi zdravé.
Čítajte Viac
Výzdoba

Zostavte zimné štvrte ježka - video pokyny

Keď sa jesenné teploty pohybujú okolo nulových stupňov, je čas, aby si malé ježkovia postavili hniezdo a pripravili sa na hibernáciu. Žiaľ, nie všetci ježkovia nájdu vhodný úkryt. Môžete im však veľmi ľahko pomôcť. A čo môj malý ježek uprostred vlastnej záhrady?
Čítajte Viac
Výzdoba

Wintering Magnolia - Ako na to správne

Magnólie sú krásne a priťahujú pozornosť každého na jar. Ale iba ak ste ich správne prezimovali. Inak pravdepodobne nebudú kvitnúť. Magnólia potrebuje ochranu v zime Keď sú magnólie v kvete, nejako sa vám automaticky sníva. Niet divu, že krásne kvety tiež vyzerajú naozaj fantasticky - aj keď sa ani správne neotvorili.
Čítajte Viac
Výzdoba

Zmraziť špenát - prezentované 2 možnosti

Ak ste boli schopní zozbierať veľa špenátu, nemusíte ho nechať hniť. Nakoniec je možné špenát ľahko zmraziť. Syrový špenát musí byť suchý Špenát vo vašej vlastnej záhrade je dobrá vec. Predovšetkým ho môžete dokonca zbierať niekoľkokrát do roka. (Tip na čítanie: špenátový zber dvakrát) Ale čo keď zelené rastliny klíčia tak, aby úrodu prebralo?
Čítajte Viac
Výzdoba

Fakty o zeleri - takto je zelenina skutočne zdravá

Zeler bol dlho známy ako liečivá rastlina v stredoveku. Ich éterické oleje a vysoký počet živín sú obzvlášť dobré pre vaše zdravie. Celer a zeler patria medzi najzdravšie a najživnejšie zeleniny v Nemecku. Rastlina bola dlho známa iba ako polievková zelenina, ale zeler sa v súčasnosti používa aj ako svačina medzi smoothies alebo ako prísada do smoothie.
Čítajte Viac
Výzdoba

Video: Betónový snehuliak - zimné ozdoby do záhrady

V zime je v záhradách často zívanie prázdnoty, ale aj vy sami môžete robiť nádherné veci, a tým zaistiť malých pútnikov. Napríklad s týmito malými snehuliakmi. Video s trblietavým Elseom som objavil iba náhodou, keď som hľadal vtáčiu kúpeľ (kliknite sem, kde nájdete príspevok pre vtáčie kúpele).
Čítajte Viac
Výzdoba

Uchovávajte cukrový hrášok - zostanú dlho svieži

Sladký hrášok chutí zvlášť chutne, keď je čerstvý. Aby tak zostali, musíte počas ukladania vždy vziať do úvahy niektoré veci. Vždy spracovávajte čerstvý hrášok čerstvý Je pochopiteľné, že sladký hrášok chutí najlepšie, keď je čerstvý. Ako každá iná zelenina, aj tieto strukoviny rýchlo strácajú arómu.
Čítajte Viac
Výzdoba

Marinovaná cibuľa - 4 recepty na napodobňovanie

Okrem mäsa a rýb je možné marinovať aj zeleninu. Marinovaná cibuľa je pre chuť mimoriadne zaujímavá. Tu sú 4 recepty, ktoré môžete napodobniť. Cibuľa môže byť marinovaná rôznymi spôsobmi: slnko svieti a záhrada je v dobrej kondícii - čas na oddych a večer večer chutným jedlom.
Čítajte Viac
Výzdoba

Presadzovanie rastlín baklažánu - je potrebné zvážiť niečo

Ak chcete pestovať baklažány na záhrade sami, musíte sa najprv vysporiadať s témou transplantácie. Koniec koncov, je treba zvážiť niekoľko vecí. Baklažány sú rastliny milujúce teplo Čerstvé baklažány z vlastnej záhrady sú naozaj niečo v poriadku, však? Aj keď sa pred niekoľkými rokmi ťažko našli na záhrade, exotické sú dnes ako normálna zelenina, t. J. Ako zemiaky a podobne.
Čítajte Viac
Výzdoba

Fasáda zelenej chmeľu - takto dáte svojmu domu niečo isté

Chmeľ sa používa na oveľa viac ako len na pivo. Môžete napr. zelenú fasádu vášho domu. Je to vlastne veľmi jednoduché. Chmeľ je ideálny na ekologizáciu fasád. Každý chce, aby bol jeho dom najkrajší v celom okolí. Svoju nehnuteľnosť určite môžete vylepšiť a skrášliť pomocou kvetinových záhonov, záhradného jazierka a dekoratívnych prvkov, ale prečo nezkrášliť aj svoj dom?
Čítajte Viac
Výzdoba

Koriandrové maslo: Lahodný recept na pikantné maslové potešenie

Bylinné maslo môže používať každý. A čo chutné koriandrové maslo? Je to rovnako ľahké, ale ponúka slané potešenie. Koriandrové maslo je obzvlášť príjemné s grilovanými bylinkami, ktoré je už desaťročia veľmi populárne. Či už v bagete, na steaku alebo ako pikantná nátierka - bylinné maslo je neoddeliteľnou súčasťou grilovania a pikniku, najmä v lete.
Čítajte Viac
Výzdoba

Zimné sedmokrásky - ako to funguje

Sedmokrásky so svojimi brilantnými jasnými kvetmi sú doma takmer vo všetkých záhradách. Vaša vôľa kvetu je zachovaná, ak je dobre prezimovaná. Zimná starostlivosť je dôležitá aj pre zdravý kvet sedmokrásky. Sedmokráska s bielymi kvetmi je jednou z najznámejších a najobľúbenejších letných kvetov takmer v každej záhrade.
Čítajte Viac
Výzdoba

Vynásobte Woodruff - Tu je návod

Woodruff sa teraz nachádza v mnohých záhradách. Tí, ktorí nemôžu získať dostatok rastliny, ju jednoducho množia. Všetko, čo potrebujete, je trochu dlhší dych. Ale stojí to za to! Woodruff sa už nenachádza iba v lese. Medzitým veľa záhradkárov prinieslo rastlinu s pikantnými listami do záhrady.
Čítajte Viac
Výzdoba

Karamelizovať cibuľu - je to také ľahké

Ostrosť cibule nie je u každého obľúbená. Existuje spôsob, ako zmierniť túto ostrosť - karamelizáciu. Postup nájdete tu. Cibuľa je všestranná zelenina, ktorá dáva mnohým jedlám ten istý dojem. Cibuľa však nie je len milovaná svojou chuťou, ale prináša aj zdravotné výhody.
Čítajte Viac