Kategórie Záhradné tipy

Záhradné tipy

Fakty o výžive švajčiarskych mangoldov - Takto je zelenina zdravá

Švajčiarsky mangold sa v posledných rokoch stal čoraz obľúbenejším. Niet divu, že to nielen skvele chutí, ale aj zdravé. Nutričné ​​hodnoty ukazujú, aké zdravé. Švajčiarsky mangold má iba málo kalórií a v staroveku sa mangold pestoval na pobreží Stredozemného mora. Z juhoeurópskej vlasti si švajčiarsky mangold dobyl hornaté oblasti Švajčiarska a dokonca aj Holandsko.
Čítajte Viac
Záhradné tipy

Násobenie kiwi - vysvetlené krok za krokom

Kivi nie sú len zdravé, ale aj pomerne ľahko sa množia. Na to nemusíte byť profesionál. Všetko, čo potrebujete, je trochu trpezlivosti. Násobenie kivi je ľahké Násobenie kivi nie je ťažké. Na tento účel sa môžu použiť jadrá každého úplne zrelého ovocia z obchodu.
Čítajte Viac
Záhradné tipy

Vystrihnite broskyňový strom - takto sa to robí

Ak chcete, aby váš broskýň v budúcom roku priniesol dostatok ovocia, musíte ho porezať. Ale buďte opatrní, je potrebné zvážiť niekoľko vecí. Broskyne sa musia pravidelne rezať V nemeckých záhradách je broskyňa pravdepodobne jedným z najobľúbenejších ovocných stromov popri jablkách a hruškách.
Čítajte Viac
Záhradné tipy

Video: Vyrobte si tekvicový chlieb sami - pokyny k receptu a pečeniu

Halloween sa blíži a pravdepodobne posledné tekvice sa stále vyrezávajú v mnohých domácnostiach. Ale kam dať tekvicové mäso? Na jednej strane by ste si samozrejme mohli vykúzliť lahodnú polievku, ale čo niečo úplne iné? A čo tekvicový chlieb? V tomto videu nie je žiadny tekvicový chlieb upečený tekvicovými semenami, ale skôr vyrobený mušt sa umiestni do kysnutého cesta a potom sa pečie.
Čítajte Viac
Záhradné tipy

Nakladaná paprika: 3 chutné recepty na napodobnenie

Surové papriky sú skutočne chutné. Nakladané, chutia ešte lepšie. Presvedčte sa sami a vyskúšajte jeden z týchto receptov. Papriky sa dajú nakladať rôznymi spôsobmi. Papriky sú skutočne všestranným talentom. Konieckoncov, môžete si nielen vychutnať pod surové, ale aj grilované, vyprážané alebo nakladané.
Čítajte Viac