Kategórie Inštrukcia

Inštrukcia

Ťažké pôdy: definícia a tipy

Mnoho záhradných článkov hovorí o ťažkých pôdach. Čo je to vlastne ťažká podlaha? Ako to spoznáte a predovšetkým, ako sa dá vylepšiť a uvoľniť? Hlinené podlahy môžu byť rozpoznané trhlinami v povrchu. Ale prečo vlastne?
Čítajte Viac
Inštrukcia

Cisárska koruna nekvitne? - Príčiny a tipy pre bohatý kvet

Ak cisárska koruna nechce kvitnúť, môže mať rôzne príčiny. Ale nebojte sa. V niekoľkých jednoduchých krokoch si čoskoro budete môcť znova vychutnať ľaliovú rastlinu s krásnymi kvetmi. Ak cisárska koruna nekvetie, je potrebné prijať neodkladné kroky, ktoré sú jednou z najnáročnejších rastlín, ktoré si vyžadujú starostlivosť.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Paluba s olejom vyrobená z dreva - dlhá životnosť vďaka správnej starostlivosti

Palubné dosky sú neustále vystavené rôznym vplyvom počasia. Aby sa zaistilo, že vydrží dlho a zostanú atraktívne, je nevyhnutná pravidelná starostlivosť o olej. Drevené palubovky vyžadujú pravidelnú údržbu oleja. Palubovky sú vyrobené z rôznych druhov dreva. Olejovanie je rozumné a predovšetkým dôležité opatrenie, aby dosky zostali čisté, odolné voči poveternostným vplyvom a atraktívne po mnoho rokov.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Ibištek nekvitne - môžete to urobiť!

Ak ibištek nechce kvitnúť, čo robiť? V tomto článku uvádzame informácie o tom, ako zabrániť kvitnutiu. Ibištek rozvíja skvelý kvet na slnečnom chránenom mieste s pôdou bohatou na živiny. Je nepríjemné, keď sa neobjaví očakávaný kvet ibišteka.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Uhorky uhorky - vysvetlené krok za krokom

Uhorky sú absolútnou pochúťkou, najmä v lete. Ak nakladáte uhorky, môžete si ich užiť celý rok. Pokyny a tipy na nakladanie nájdete tu. Nakladané uhorky chutia skvele v každom ročnom období Police v supermarkete je plná nakladaných uhoriek. Tak prečo sa obťažovať?
Čítajte Viac
Inštrukcia

Natierajte drevené obkladové dosky v rôznych farbách - priveďte dosky s lakom alebo glazúrou do nového života

Drevené obkladové dosky v priebehu rokov strácajú svoje kúzlo. Nový náter poskytuje nielen vyššiu intenzitu farby, ale tiež ponúka optimálnu ochranu dreva. Terasa je pravdepodobne jedným z najobľúbenejších miest na oddych po náročnom dni v práci. Pivo po práci, pohár vína, dobrá kniha a útulná prikrývka a večer je perfektný.
Čítajte Viac
Inštrukcia

Násobenie bonsai - takto funguje metóda rezania

Násobenie bonsai z odrezkov je relatívne ľahké a na rozdiel od výsevu trvá menej času. Aby sa nič nestalo, je treba zvážiť niekoľko vecí. Bonsai je pomerne ľahko množiteľný prostredníctvom odrezkov. Ak už vlastníte bonsaje a máte dobrý talent na údržbu, určite sa v určitom okamihu dostanete k bodu „Potrebujete druhú“.
Čítajte Viac